بهترین دبستان شرق تهران

برای آگاهی از بهترین مدرسه پسرانه شرق تهران به شما پیشنهاد می شود که این مطلب را مطالعه نمایید؛ در این مطلب به پارامترهایی اشاره می شود که می توانید با دقت در آن ها می توانید فرزند خود را در بهترین مدرسه پسرانه شرق تهران ثبت نام نمایید.

امکانات آموزشی مدرسه، مدیریت صحیح مدرسه، سابقه آموزشی و علمی کادر مدرسه و محیط مدرسه از جمله پارامترهایی است که در هنگام ثبت ‌نام فرزندتان در بهترین مدرسه پسرانه شرق تهران باید به آنها توجه داشته باشید.

در خصوص امکانات آموزشی مدرسه باید بدانید که اگر فرزند شما در مدرسه ای تحصیل نماید که دارای امکانات آموزشی مناسبی باشد قطعاً مطالب درسی را بهتر فرا خواهد گرفت؛ به عنوان مثال وجود وسایل کمک آموزشی از جمله میکروسکوپ باعث می شود تا دانش آموز مطالب مربوط به درس زیست شناسی را بهتر فرا بگیرد. یا وجود امکانات آموزشی هوشمند باعث می‌شود تا معلم با دسترسی به اینترنت انواع ویدئو ها و انیمیشن های آموزشی را را دانلود کرده و متناسب با موضوع درسی برای دانش آموزان نمایش دهد؛ استفاده از تمامی این موارد باعث پیشرفت درسی دانش آموزان خواهد شد.

ویژگی های محیطی بهترین مدرسه پسرانه شرق تهران

Features of the best boys' primary school in East Tehran
ویژگی های بهترین دبستان پسرانه شرق تهران

لازم است والدین در هنگام ثبت نام فرزندشان در مدرسه به ویژگی های محیطی مدرسه از جمله وسعت حیاط مدرسه، امکانات ورزشی و تفریحی دقت داشته باشند. محیطی آرام بخش از جمله ویژگی های محیطی بهترین مدرسه پسرانه شرق تهران است. محیط مدرسه باید باعث القای حس نشاط و آرامش در دانش آموزان شود؛ در مدارس ایران از زمان دبستان تا پایان دیپلم دانش آموزان هفته ای یکبار زنگ ورزش را در برنامه خود دارند؛ بهترین مدارس به زنگ ورزش اهمیت داده و سعی می کنند تا بهترین امکانات را برای دانش آموزان فراهم نمایند؛ زیرا نشاط دانش آموزان بر فرایند یادگیری آنان تاثیر مثبت می گذارد و اگر دانش‌آموزان ساعاتی خوش را در مدرسه بگذرانند؛ رغبت آنها به درس و مدرسه افزایش پیدا می کند.

داشتن سرویس بهداشتی های مجهز و تمیز، داشتن حیاط با فضای سبز، مجهز بودن مدرسه به آبخوری و داشتن آزمایشگاه ها و کتابخانه مجهز از جمله ویژگی های محیطی است که در هنگام ثبت‌نام فرزندمان در مدرسه باید به آن توجه داشته باشیم.

کیفیت آموزش در بهترین مدرسه پسرانه شرق تهران

کیفیت آموزش در بهترین مدرسه پسرانه شرق تهران
کیفیت آموزش در بهترین دبستان پسرانه شرق تهران

کیفیت آموزش و پرورش مهمترین پارامتری است که والدین در هنگام ثبت نام باید به آن توجه داشته باشند.
کیفیت آموزش و پرورش بستگی زیادی به سواد، علم و تجربه کادر آموزشی دارد. معلمانی که به روشهای نوین تدریس، اصول روانشناسی یادگیری توجه دارند و روش برخورد با دانش‌آموزان را به خوبی می‌دانند و از فن بیان بالایی برخوردار هستند؛ می‌توانند از پس مسئولیت سنگین آموزش و پرورش به خوبی برآیند.

چگونه بهترین مدرسه پسرانه شرق تهران را انتخاب نماییم؟

در هنگام انتخاب مدرسه برای فرزندتان بهتر است به نزدیک بودن مدرسه به محل زندگی نیز توجه داشته باشید؛ اگر در شرق تهران زندگی می کنید می‌توانید نگاهی به لیست مدرسه های شرق تهران بیندازید و با توجه به پارامترهای ذکر شده بهترین مدرسه را انتخاب نمایید. برای اینکه راحت تر بتوانید بهترین مدرسه پسرانه شرق تهران را انتخاب کنید؛ می توانید از روش هایی چون پرس و جو از اولیای دانش آموزان مدرسه، مشاهده نظرات کاربران در فضای مجازی و مشاهده صفحات مدرسه در فضای مجازی استفاده نمایید.

انتخاب بهترین دبستان پسرانه
انتخاب بهترین دبستان پسرانه

بسیاری از مدارس فعالیت ها و امکانات آموزشی خود را در صفحات خود در فضای مجازی به نمایش می گذارند؛ بسیاری از مدارس برای خود سایت داشته که می توانید با مراجعه به سایت مدرسه با نحوه فعالیت آنها آشنا شوید. در سایت و صفحات مجازی مانند اینستاگرام می‌توانید نظرات اولیای مدرسه و کاربران را مشاهده کرده و تصمیم نهایی خود را برای ثبت نام فرزند خود در مدرسه بگیرید.
به طور کلی وجود فضاهای مجازی متعدد تحقیق در مورد مدارس را برای اولیا راحت ‌تر کرده است.

مدرسه خلاقیت پرور بهترین مدرسه پسرانه شرق تهران

مدرسه خلاقیت پرور
مدرسه خلاقیت پرور

یکی از ویژگی های محیطی بهترین مدرسه پسرانه شرق تهران ایجاد محیط خلاقیت پرور است. اگر آموزش و پرورش بتواند با استفاده از راهکارهای موثر و شیوه های نوین آموزشی خلاقیت را در دانش آموزان بپروراند؛ قطعا جامعه در آینده با مشکلاتی مانند بیکاری کمتر دست و پنجه نرم می کند.
در مدارس خلاق محیط‌ های آموزشی طبق استانداردها و اصول طراحی شده‌اند؛ که بتوانند احساس کنجکاوی دانش‌آموزان را ارضا نمایند.
به این مورد دقت داشته باشید که بهترین سن پرورش خلاقیت در کودکان سنین ۶ تا ۱۲ سالگی است. اگر دانش آموزان در دوره ابتدایی در محیطی تحصیل نمایند که به جای سرکوب کردن حس کنجکاوی و خلاقیت آنان، این حس را پرورش دهد؛ در آینده موفق تر عمل خواهند کرد.
بهترین مدرسه پسرانه شرق تهران علاوه بر داشتن محیطی خلاقانه و برنامه های آموزشی رسمی کشور، فوق برنامه های مفید نیز برای دانش آموزان ارائه می کند. در فوق برنامه های بهترین مدرسه پسرانه شرق تهران تلاش می شود تا سطح علمی و مهارتی دانش آموز افزایش پیدا کند.

نقاط قوت و چرا اینکه دبستان پیشرو بهترین مدرسه شرق می باشد

نقات قوت مدرسه پیشرو
نقات قوت مدرسه پیشرو

تمامی مسئولیت های آموزش دادن به دانش آموزان بر عهده مدرسه است یعنی بر عکس همه ی مدارس دیگر که مسئولیت آموزشی را بر دوش خانواده می گذارند به عنوان مثال اگر دانش آموزان در درس املاء مشکل داشت از خانواده می خواهند که در منزل با دانش آموز کار شود، این مدرسه برعکس عمل می نماید و تمام مسئولیت آموزشی را بر عهده ی خود قرار داده است و قانون این مدرسه این است که به هیچ عنوان والدین دخالت در امور آموزشی و تدریس نداشته باشند.

پرورش دانش آموزان مسئولیت پذیر

پرورش دانش آموزان مسئولیت پذیر در بهترین دبستان پسرانه
پرورش دانش آموزان مسئولیت پذیر در بهترین دبستان پسرانه

این امرباعث می شود دانش آموز مسئولیت پذیر رشد یافته و از طرف دیگر دانش آموز می داند که تنها منبع یادگیری مدرسه است و کیف و کتاب هم داخل منزل نخواهد داشت پس تمام توجه و تمرکز خود را داخل مدرسه بکار می بندد، از طرف دیگر با توجه به شیوه های آموزشی که دانش آموز در آن مشارکت دارد در روند تدریس و یادگیری با استفاده از محتوای الکترونیکی دانش آموزان در این سیستم کاملا متفکر رشد یافته و تجزیه و تحلیل گرا می باشند، تفکر واگرا دارند و استدلال کردن را یاد می گیرند که باعث می شود پیشرفت خیلی خوبی گردد.

ایجاد انگیزه و کاهش استرس

ایجاد انگیزه و کاهش استرس در بهترین دبستان پسرانه
ایجاد انگیزه و کاهش استرس در بهترین دبستان پسرانه

به دلیل آن که دانش آموزان اضطراب و استرس در این مدرسه ندارند و تمامی کارها را در مدرسه با خیال راحت و به نحو احسن انجام داده اند  پس وقتی در منزل هستند اضطراب و استرس فردای خود را جهت تکالیف ندارند و مهم تر از آن با پدر و مادر وارد تنش نمی شوند و خود این باعث می شود که دانش آموزها انگیزه و علاقه وافری برای حضور در مدرسه پیدا کنند و محیط مدرسه را شاداب می کنند و این امر به آموزش هر چه بهتر آنان کمک می کند. دانش آموزان فرصت زیادی برای مهارت آموزی پیدا می کنند که خیلی از آن را خود مدرسه بعد از تعطیلی زمینه آنرا فراهم می کند.

پرورش مهارت های دانش آموز

پرورش مهارت دانش آموز
ایجاد انگیزه و کاهش استرس در بهترین دبستان پسرانه

پرورش مهارت دانش آموز

این امردر مجموع  باعث می گردد که هر ساله دانش آموزان پایه ششم ورودی به دبیرستان برتر شهر تهران را سرلوحه قرار داد، و موفق می شوند. و از نظر موضوعات غیر درسی مثل موضوعات هنری، ورزشی، رباتیک، چون دانش آموزان فرصت مهارت آموزی را پیدا می کنند و با خیال راحت می توانند به این کار بپردازند در این زمینه ها هم بسیار رشد می کنند که نتیجه آن این است که هر ساله بیش از پنجاه درصد از دانش آموزان مدرسه پیشرو رتبه های اول تا سوم منطقه، شهر و استان تهران و کشوری را در مسابقات خاص به دست آورند.

فضای فیزیکی مناسب برای دانش آموزان

فضای فیزیکی مناسب برای دانش آموز در بهترین مدرسه پسرانه
فضای فیزیکی مناسب برای دانش آموز در بهترین مدرسه پسرانه

یکی از تمایزات اساسی مدرسه پیشرو از جهت فضای فیزیکی و محیط داخل آن است ، این مدرسه طراحی فضای داخل آن به این گونه است که دانش آموزان فضای لازم و کافی را برای ابتکار عمل دارند، در جهت آموزش فضاها به شکلی می باشد که دانش آموز موضوعاتی که داخل کتاب درسی دارند اعم از آشنایی با گیاهان، خاک ها، حیوانات و عناصر پنج گانه و بسیاری از مورد های دیگر شرایط فراهم می باشد که دانش آموزان به صورت عملی ببیند و لمس کنند و آموزش ببینند.

شناساندن نقاط قوت به دانش آموز

از طرف دیگر محیط مدرسه طوری طراحی شده است که دانش آموز با استفاده از فرایند مسئولیت دهی به استعداد ها و علایق به نقاط قوت خود پی برده به صورتی که در این دبستان به هر دانش آموز یک مسئولیت داده می شود و دانش آموز در زمینه آن مسئولیت تلاش و فعالیت می کند و این تلاش ها و فعالیت ها مورد ارزیابی و نظارت مسئولین مدرسه قرار دارد و با شیوه ی خاص خود دبستان پیشرو تشویق خواهند شد .

خروجی های بسیار خوب پایه ششم به هفتم در بهترین مدارس شهر تهران از جمله مدارس تیزهوشان ( که در وب سایت مدرسه گزینه دستاوردها ثبت شده است )

برای اطلاع از چگونگی ثبت نام در مدارس تیز هوشان کلیک کنید.