بهترین مهدکودک شرق تهران

مهدکودک پیشرو پلاس یکی از بهترین مهدکودک های ایران به حساب می آید که براساس متد روز اروپا فرزندان شما را تعلیم و تربیت می نماید. این خانه کودک واقع در خیابان رسالت غرب به شرق نرسیده به اتوبان باقری پلاک های ۲۸۳ و ۲۸۵ به مساحت ۷۰۰ متر مربع که ۵۴۰ متر آن فضای سر پوشیده و ۱۵۰ متر مربع آن محوطه باز یا همان حیاط مهدکودک می باشد.

بهترین مهدکودک شرق تهران

در این مقاله به بررسی ویژگی های بهترین مهد کودک در شرق تهران و معیار های آن خواهیم پرداخت.

چگونه بهترین مهد کودک را پیدا کنیم؟

برای یافتن بهترین مهدکودک در تهران باید به عوامل مختلفی توجه داشت. از میزان توجه مربیان و متد های آموزشی تا امکانات و فضای داخلی مهد کودک. در این بخش به تمام ویژگی های یک مهد کودک خوب در شرق تهران خواهیم پرداخت.

تحقیق و پرس و جو کنید : از اولیا و کسانی که تجربه تعامل با مهدکودک مورد نظر را داشتند، نظرسنجی کنید و نکات مثبت و منفی را از زبان آن ها بپرسید.

بازدید کنید: حتما از محیط داخلی مهدکودک و فضاهای آموزشی دیدن کنید که متناسب با روحیات کودکان و دارای روحیه مثبت و شاد طراحی شده باشد.

بررسی کنید که مربیان تجربه و مهارت کافی و تحصیلات درست را دارند : درباره رزومه کاری و میزان تحصیلات مربیان مهدکودک که وظیفه آموزش و پرورش کودکان را به عهده دارند، اطمینان حاصل کنید. برای این کار میتوانید صفحات اجتماعی یا وبسایت مهدکودک را مورد بررسی قرار دهید.

رفتار مربیان : رفتار و سبک ارتباطی مربیان با کودکان یکی از مهمترین عوامل در انتخاب بهترین مهد کودک در شرق تهران است. برای این کار، نحوه آموزش مربیان را بررسی کرده و با آنها گفت‌وگو کنید.

نیازهای فرزندتان را در نظر بگیرید: به شخصیت، سبک یادگیری و علایق فرزندتان فکر کنید و به دنبال بهترین مهدکودکی باشید که بتواند نیازهای او را برآورده کند. به عنوان مثال، اگر کودک شما فعالیت ورزشی خاصی دارد، به دنبال مهدکودکی باشید که فرصت های کافی برای فعالیت بدنی داشته باشد.

امکانات مهد کودک را بررسی کنید: از مهدکودک دیدن کنید و امکانات و منابع از جمله کلاس های درس، زمین های بازی و وسایل آموزشی را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها تمیز، ایمن بوده و به خوبی نگهداری می شوند.

استفاده متد آموزشی بروز:  از بروز بودن و منطبق بودن متدهای آموزشی آن مهدکودک با مهدکودک های بین المللی مطمئن شوید.

درباره اهداف مدیران جستجو کنید: در مورد اهداف پایه گذاران اصلی پرس و جو کنید یا با خود آن ها مستقیما صحبت کنید.

معیارهای انتخاب یک مهد کودک استاندارد در شرق تهران

برای انتخاب یک مهدکودک استاندارد در شرق تهران باید به موارد متعددی توجه شود. استفاده از متد های آموزشی بروز، تحصیلات مربیان و همچنین مدیریت مجموعه مهدکودک از مهم ترین موارد انتخاب یک مهدکودک خوب در شرق تهران هستند. برای اینکه از انتخاب مهدکودک مناسب خود مطمئن شوید می توانید از اولیا آن مهدکودک درباره جنبه های مختلف آن مهدکودک پرس و جو کنید تا با همه ویژگی ها و مزایا و معایب آن مهدکودک آشنا شوید.

در ادامه بکسری سوالات مطرح شده اند که اگر مهدکودک مورد نظر شما در شرق تهران بتواند پاسخ مناسبی برای هر یک داشته باشد، می تواند بهترین مهدکودک برای فرزند شما باشد.

 • شرایط تغذیه کودکان به چه صورت است؟
 • چه تعداد کودک به طور کلی در مجموعه حضور دارند؟
 • سطح تحصیلات و مدارک مربیان در مهدهای کودک چیست؟
 • تعداد کودکان حاضر در کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی حضور دارند؟
 • آیا نکات بهداشت فردی کودکان در مهد کودک به خوبی رعایت می‌شوند؟
 • آیا مهدکودک مورد نظر برنامه آموزشی در کنار نگهداری کودک در نظر دارد؟
 • آیا پزشک تغذیه و پزشک عمومی در خانه کودک به صورت مستمر وجود دارد؟
 • آیا این مهدکودک در شرق تهران دارای مجوز های لازم و اعتبار کافی می باشد؟
 • آیا کلاس ها و کارگاه های مهدکودک متناسب با استعداد های فرزند من هستند؟
 • امکانات رفاهی و تفریحی کودکان در بهترین مهدکودک در شرق تهران شامل چه مواردی است؟
 • آیا برنامه های تفریحی و آموزشی جانبی خارج از ساعت کاری مهدکودک برای کودکان وجود دارد؟

اهمیت حضور کودک در مهدکودک

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا کودکان باید به مهدکودک بروند. در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم:

اجتماعی شدن

مهدکودک محیطی ساختاریافته برای تعامل با همسالان و بزرگسالان برای کودکان فراهم می کند. این تعامل به آنها کمک می کند تا مهارت های اجتماعی را توسعه دهند، یاد بگیرند که تعامل داشته باشند، همکاری کنند و در یک گروه کار کنند.

آمادگی تحصیلی

مهدکودک پایه ای قوی در مهارت های سواد خواندن و حساب کردن برای کودکان فراهم می کند. کودکان مفاهیم اساسی مانند رنگ ها، اشکال، اعداد و حروف را یاد می گیرند. این آمادگی به آنها کمک می کند تا برای چالش های تحصیلی که بعداً در سفر تحصیلی آنها پیش می آید، آماده باشند.

رشد فردی

مهدکودک فرصتی را برای کودکان فراهم می کند تا استقلال و اتکا به خود را توسعه دهند. آنها یاد می گیرند که چگونه از خود مراقبت کنند و مهارت هایی مانند رعایت بهداشت شخصی، لباس پوشیدن و سایر مهارت های اساسی را فرا گیرند.

رشد شناختی

مهدکودک تجارب یادگیری عملی را برای کودکان فراهم می کند که باعث رشد شناختی آن ها می شود. بازی با همسالان، آزمایش و کاوش باعث رشد تفکر انتقادی و مهارت های حل مسئله در کودکان می شود.

رشد عاطفی

مهدکودک محیطی را برای کودکان فراهم می کند تا هوش هیجانی خود را توسعه دهند. آنها یاد می گیرند که چگونه احساسات خود را شناسایی و ابراز کنند، احساسات خود را مدیریت کنند و نسبت به دیگران همدلی ایجاد کنند.

حضور در مهد کودک برای رشد اجتماعی، عاطفی و شناختی کودک ضروری است. حضور کودک در مهدکودک پایه ای برای موفقیت تحصیلی و شخصی در آینده فراهم می کند.

آدرس بهترین مهدکودک در شرق تهران کجاست؟

با تمام آنچه که درباره معیار های اتنخاب یک مهدکودک خوب در شرق تهران گفته شد، یک مجموعه نوین در محدوده تهرانپارس (شرق تهران) متناسب با برترین روش های آموزشی روز دنیا اقدام به تاسیس خانه کودک پیشرو پلاس نموده است. این خانه کودک شامل مهدکودک، پیش دبستانی و خانه بازی کودکان می شود که در شرق تهران و با دسترسی آسان از طریق بزرگراه رسالت خدمت رسانی می کند.
لوکیشن بهترین مهدکودک شرق تهران : https://b2n.ir/pishropluslocation
پیش ثبت نام در بهترین مهدکودک شرق تهران
با توجه به استقبال اولیای عزیز و محدودیت ظرفیت مجموعه پیشروپلاس، امکان پیش ثبت نام در خانه کودک پیشرو پلاس برای تسهیل امور ثبت نامی در نظر گرفته شده است. برای پیش ثبت نام در مهدکودک و پیش دبستان پیشرو پلاس می توانید از لینک زیر اقدام نمایید:

فرم پبش ثبت نام پیش دبستان و مهدکودک پیشرو پلاس

برای اطلاع از جزئیات و معیار های بیشتر  می توانید به وبسایت : pishroplus.com مراجعه کنید. نظرات و تجربیات خود درباره انتخاب بهترین مهدکودک در تهران را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *