با سلام و تشکر از انتخاب این دبستان جهت تحصیل فرزندتان

آغاز پیش ثبت نام سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ از تاریخ ۱ آذر ماه می توانید پیش ثبت نام نموده و بعد از آن منتظر تماس مدرسه باشید.

با تشکر 

بابایی – مدیر دبستان

« به نام ایزد منان »

با سلام و احترام

مجتمع آموزشی و فرهنگی پیشرو از پیش دبستان تا پایان دوره دوم دبیرستان در خدمت پیشروان عرصه علم و دانش می باشد.

این مجتمع در سال ۱۳۷۱ تاسیس و طی بیست و نه سال ضمن کسب افتخارات بسیار در زمینه های مختلف تحصیل کرده های بسیاری را در رشته های پزشکی و مهندسی به جامعه تحویل داده است.

در دبستان پیشرو :

هدف تربیت کودکان خلاق، متعهد، با پشتکار و با اعتماد به نفس همراه با دانش عمیق و گسترده روز است که راهکارهای نیل به آن به شرح ذیل است.

الف ) با اجرای مؤثر طرح کیف در مدرسه (انجام تمامی امور آموزشی اعم از خواندن و نوشتن حل تمرین در مدرسه) دانش آموزان کاملاً مستقل و بدون وابستگی تحصیلی به پدر یا مادر و یا معلم خصوصی تربیت شده که موجب ارتقای دقت، سرعت عمل و تمرکز آنان در کلاس می شود و با توجه به کم ارزش بودن تکلیف درسی انجام شده در منزل، جهت بالا بردن سطح توان و اطلاعات عمومی، برنامه تحقیق و پژوهش بصورت جدی و فراگیر در این مدرسه انجام می پذیرد که با این شیوه، حس ابتکار و خلاقیت در دانش آموزان برانگیخته می شود.

با اجرای ” طرح کیف در مدرسه ” فرزندان فرصت بیشتری برای انجام امور شخصی و مسئولیت پذیر شدن در خانه را می یابند و والدین نیز می توانند به جای تقابل در مسائل درسی با فرزند خود به ابراز مهر و محبت و ایجاد روابط سالم با او بپردازند تا از لحاظ عاطفی کمترین لطمه ای به فرزند وارد نشود و کودکان نیز در منزل فرصت انجام بازی و تفریحات کودکانه را بیابند و نهایتاً والدین می توانند جهت کسب مهارت های بیشتر برای آنان برنامه ریزی نمایند.

ب) مدیریت و کارکنان این دبستان بر این باورند که تعلیم و تربیت تنها از طریق تشویق و بزرگ نمایی عملکرد مثبت دانش آموز امکان پذیر است لذا سیستم طرح تشویق بسیار دقیق و فعال دنبال شده و هر دانش آموز فقط در مقایسه با خود مورد ارزیابی و تشویق قرار می گیرد.

پ) دبستان هوشمند (تمام الکترونیک) است و تمامی اطلاعات مدرسه و دانش آموز در وب سایت مدرسه به آدرس  www.pishroschool.ir  به صورت روزانه ثبت و اطلاع رسانی می شود.  در همه ی کلاس ها از کامپیوتر، برد هوشمند، ویدئو پرژکتور جهت تدریس دروس استفاده می گردد. و در سایت مدرسه استفاده از کامپیوتر به دانش آموزان آموزش داده می شود و کلیه اماکن عمومی مدرسه توسط ۵۰ دوربین مدار بسته تحت کنترل و نظارت می باشد.

 

ج) این مدرسه اعتقاد راسخ به استفاده از شیوه های نوین آموزشی در یادگیری داشته و با بکارگیری فن آوری IT ( کامپیوتر) در آموزش دروس مختلف، روش دانش آموز محوری بجای معلم محوری، آموزش کاربردی، کنفرانس، پیش مطالعه و کارگروهی سعی در انجام مؤثر آن دارد.

د) امتیاز دیگر مدرسه، دو زبانه بودن آن است که آموزش زبان انگلیسی به صورت ترمیک و برگزاری آزمون های دانشگاه کمبریج و اهداء مدرک بین المللی انجام می شود. و تمامی مکالمات داخل مدرسه به زبان انگلیسی توسط معلمین پایه ها و معاونین …….. انجام می گردد و دروس ریاضی در تمامی پایه ها و علوم از پایه سوم تا ششم به زبان انگلیسی تدریس می گردد.

س) در راستای آموزش کاربردی و ایجاد علاقه به امور علمی و تحقیقی برای اولین بار در ایران این دبستان اقدام به تأسیس ۲۰۰ متر فضای پارک علم و خلاقیت ، آزمایشگاه گیاه شناسی ، جانوری شناسی ، فیزیک ، شیمی ، رباتیک و … نموده است .

ش) تربیت دانش آموزان زیر نظر گروه مشاوره مدرسه به صورت غیر مستقیم از طریق احترام متقابل، بزرگ نمایی نکات مثبت اخلاقی، پرورش هوش ۸ گانه و شناسایی علایق، سپردن مسئولیت اداره ی مدرسه به آنان، انجام اردوهای آموزشی و سیاحتی و ایجاد حس همکاری و همیاری و ……. صورت می پذیرد.

ن) با ایجاد معاونت های تخصصی : تحقیق و پژوهش، آموزش ( هر پایه مجزا )، اداری انضباطی، زبان انگلیسی، فرهنگی و هنری، تربیتی، سعی در هدایت و حمایت از دانش آموزان جهت کسب مهارت های بیشتر دارد.

هـ) معاینات دوره ای (CHECK UP) دانش آموزان توسط پزشک عمومی مدرسه انجام می پذیرد.

ی) آموزش تربیت بدنی (ورزش) زیر نظر مربیان مجرب در رشته های فوتسال، هندبال، بدمینتون و ایروبیک در سالن های ورزشی سرپوشیده انجام می شود.

و) امکانات رفاهی مدرسه : شامل سالن اجتماعات، آشپزخانه و سلف سرویس، کتابخانه، نمازخانه، دستگاه تصفیه هوا بصورت اختصاصی برای هر کلاس ، دستگاه تصفیه آب صنعتی و سرویس رفت و آمد و تمامی کلاس ها به امکانات هوشـــمند تجهیز می باشد.

جهت اطلاع و همکاری و هماهنگی اولیای شایسته، تقویم اجرایی و تمامی سالانه مدرسه، شامل تمامی برنامه های آموزشی، تربیتی، اردو و بازدیدها و جلسات می باشد که در آغاز سال تحصیلی بر روی وب سایت قرار می گیرد.

مدرسه در تابستان نیز فعال است و از اوایل تیر ماه کلاس های آموزشی، زبان انگلیسی، فوتسال، شنا و شطرنج جهت بهینه سازی اوقات فراغت دانش آموزان پیش بینی نموده است که برنامه اجرایی آن متعاقباً تقدیم خواهد شد.

ساعت کار دبستان در طول سال تحصیلی ۷:۳۰ الی ۱۴:۲۰ می باشد.

جهت آشنایی دانش آموزان پایه اول با مدرسه کلاس های آموزشی، نیمه ی اول شهریور ماه برگزار خواهد شد.

شرایط ثبت نام :

۱- موفقیت دانش آموز در انجام تست های روان شناختی و مصاحبه توسط مشاوره مدرسه.

۲- تایید سلامت دانش آموز توسط پایگاه های بهداشتی معرفی شده از طرف مدرسه (فقط پایه اول)

مدارک مورد نیاز :

۱- اصل شناسنامه و کپی آن.

۲- کارت واکسیناسیون.

۳- مدارک تحصیلی (پایه دوم الی ششم )

توجه : حضور دانش آموز در تمامی مراحل ثبت نام الزامیست.

تلفن : ۷۷۸۷۸۸۰۰ – ۷۷۷۰۲۴۳۱- ۷۷۷۰۲۴۲۷

 

فرم پیش ثبت نام

  • مدرسه فعلی

  • نمره ها

  • مشخصات پدر

  • مشخصات مادر

  • خانواده

  • ديگر مطالب